Яку машинку краще купити для стрижки волосся?

Категорії

Якщо в будинку є чоловік, то машинка для стрижки волосся - прилад необхідний, і використовуватися він буде часто. Маючи цей інструмент будинку, можна економити і час, і гроші, адже витратившись один раз на машинку для волосся, більше не доведеться відвідувати перукарню. Для любителів і професіоналів критерії вибору машинки для стрижки різні, тому ми постаралися зробити повний огляд можливих особливостей і функцій машинок для стрижки MOSER, щоб ви підібрали оптимальний варіант саме для своїх цілей. Будь то для будинку або конкретно для роботи.

Сучасний ринок пропонує великий вибір машинок для стрижки волосся, які, в свою чергу, мають різні принципи роботи і різні характеристики, а отже - різний діапазон цін.

ТИП МАШИНКИ

машинка універсальна - для всіляких маніпуляцій з волоссям: стрижка, надання волоссю певної форми і т.п.
триммер для вусів і бороди, бакенбардів допоможе в догляді і стрижки волосся на обличчі, також можлива окантовка.
триммер для делікатного роботи в вушних раковинах і носі.

ТИП ДВИГУНА МАШИНКИ ДЛЯ СТРИЖКИ

Цей пункт буде цікавий скоріше професіоналам, які працюють в салонах, хоча може стати корисним і для новачків.

РОТОРНИЙ двигун - найпотужніший і витривалий. При великому напливі клієнтів впораються саме роторні прилади. Ці машинки дозволяють з легкістю стригти навіть густі і жорстке волосся, при цьому вони характеризуються міцністю, надійністю і довговічністю. Можуть працювати без перерви протягом тривалого часу. Мінімальна потужність - 45 Вт. Щоб уникнути нагріву пристрою двигун охолоджується вбудованої вентиляційною системою. За рахунок інтенсивної роботи двигуна роторні пристрої вважаються самими гучними в експлуатації. Працюють тільки від мережі.

Важливий момент роторних машинок: кріпити ножі необхідно тільки до працюючої машинці: таким чином, поводок і паз самостійно приймають правильне положення.

Моделі: MOSER 1250-0052 MAX50 для стрижки тварин, MOSER 1250-0060 Class50, MOSER 1245-0060 Max45 для стрижки тварин.

Вібраційні двигуни мають максимальну потужність близько 20 Вт. При відносно невеликій масі дозволяють рукам «відпочивати» під час роботи з приладом - тримати його легше, ніж машинку з роторним двигуном. З мінусів: при роботі сильно вібрують. Час стрижки у машинки з вібраційним двигуном обмежена - 15-20 хв.

Важливий момент вібраційних машинок: на початку роботи вібраційної машинки чується клацання, але це не є браком або несправністю, це лише означає, що важіль мотора прийшов в дію і машинка готова до роботи.

Головний недолік більшості машинок вібраційного типу - незнімні ножі. Це ускладнює процес чищення і догляду. Такі машинки рідко використовуються професіоналами, але вони відмінно підходять для використання в домашніх умовах.

Моделі: MOSER 1400, MOSER 1230-0053 Primat для стрижки собак.

АКУМУЛЯТОРНІ машинки для стрижки та характеризуються найменшим рівнем шуму і мають меншу вагу. Можуть працювати як від мережі, так і від акумулятора, а також здатні тримати робочий стан до 90 годин безперервної роботи. Наявність додаткової функції індикатора потужності заряду на самій машинці є тільки плюсом: стежити за часом, що залишився роботи дуже зручно.

Важливий момент акумуляторних машинок: такі машинки мають один загальний невеликий недолік: розряджений акумулятор не дозволяє машинці стригти із заявленою швидкістю, навіть якщо прилад буде включений в мережу.

Моделі: MOSER тисяча вісімсот вісімдесят одна EasyStyle, MOSER 1 871 ChromStyle PRO, MOSER 1884-0055 Li + Pro, MOSER 1888-0051 LI + Pro2.

ЖИВЛЕННЯ

За способом харчування машинки для стрижки волосся бувають трьох видів:

мережеві - живлення від мережі дозволяє під час стрижки не залежати від часу, АЛЕ через шнура така машинка не дозволяє абсолютно вільно маніпулювати приладом під час стрижки, однак для професіонала це не проблема.

Моделі: MOSER 1250-0050 MAX50 для стрижки тварин, MOSER 1250-0060 Class50, MOSER 1245-0066 Max45 для стрижки тварин, MOSER 1245-0060 Class45.

акумуляторні машинки хороші тим, що їх можна використовувати в будь-якому приміщенні без розетки, не потрібно контролювати довжину шнура, АЛЕ варто постійно стежити за рівнем заряду акумулятора.

Моделі: MOSER +1881 EasyStyle, MOSER 1556-0062 AKKU, MOSER 1591 ChroMiniPRO.

акумуляторно-мережеві (комбіновані) - одні з найдорожчих виборів, АЛЕ це саме оптимальне рішення, і воно буде зручно в усіх відношеннях.

Моделі: MOSER тисяча вісімсот сімдесят одна ChromStyle PRO, MOSER 1853-0050 Titan, MOSER 1884-0050 Li + Pro, MOSER 1854-0078 GenioPlus.

Сподіваємось, що наша стаття Вам допомогла.

У будь-якому випадку телефонуйте і ставте будь-які питання ми з радістю на них відповімо.

Вдалих покупок!

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину